شرکت تجارت الکترونیک فروشکاه عمران کالا

   

فروشگاه اينترنتي عمران کالا

ثبت نام                  ورود کاربران

فروشگاه اينترنتي عمران کالا،خريد آسان تحويل سريع

سرعت در تحویل ،گارانتی،ضمانت

تماس با ما فروشندگان محصول صفحه اصلی
فروشگاه اينترنتي عمران کالا صنايع دستي فرهنگی موسيقي   ورزش بازي نوزاد وکودک لوازم شخصی خشکبار  خودرو لوازم روشنايي ابزار لوازم خانگی ديجيتال
خريد عطر ادکلن
لوازم خانگي هيوندايي و مولتي ماکس

خريد عطر ادکلن

فروش لوازم خانگی  hyundai

خريد عطر ادکلن

 

خريد عطر ادکلن مردانه

موجود

خريد عطر ادکلن زنانه

موجود

 

 

انتخاب عطر مربوط به کدام ویژگی های شخصیتی می شود؟ تا به حال به پاسخ این پرسش فکر کرده اید؟ چی بپوشم پاسخ شما را می دهد و پیشنهادی ویژه برای مدل شخصیتی شما دارد.
آیا می دانید عطری که انتخاب می کنید می تواند نشانی از شخصیت شما و حال و احوال درونی تان باشد؟ عطرها فقط رایحه ای خوشایند نیستند، اگر دقت کنید می توانید حس و حالی را از میان رایحه ها بیرون بکشید. به همین منظور، اگر تا امروز از روانشناسی عطرها بی خبر بودید و بدون توجه به این موضوع انتخاب می کردید، این مسئله را در انتخاب های خود مورد توجه قرار دهید.بسیاری از مردم در دنیای امروز، با بوی «عطر» شان شناخته می شوند! این نکته شاید درمورد افراد مشهور اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و هنری بیشتر مشهود باشد، اما چندی است که افراد عادی هم این لذت را تجربه کرده و «عطر» خاص خویش را به مقتضای صفات شخصیتی خود انتخاب می کنند! شما چطور؟ آیا عطر خاصی را می پسندید؟ آیا دوستانتان را از بوی آنها می شناسید و با آنها طرح دوستی می ریزید؟ تند، ملایم، شیرین، خنک و… کدام را ترجیح می دهید؟ روان شناسان بر این عقیده اند که انتخاب نوع عطر با برخی از صفات شخصیتی پنهان شما در ارتباط است. اکنون بگویید چه عطری را ترجیح می دهید تا بگوییم چه نوع شخصیتی دارید.انتخاب عطر مربوط به کدام ویژگی های شخصیتی می شود؟
عطرهای تند
افرادی که به این نوع عطرها علاقه مندند، دارای اعتماد به نفس بالا و درخور توجهی اند. آنها مورد اعتماد بسیاری از مردم و دارای مدیریتی قوی و مؤثر در ارتباط با دیگران هستند. خوب تصمیم می گیرند، باهوشند و می دانند چه چیزی درست و چه چیزی غلط است. تلاش می کنند همه چیز را مطابق میل خود کنند که گاهی این کار می تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران، مشکل ساز باشد، اما درمورد عشق صبورند.
عطرهای تند، روحیه آنها را شاداب و زنده می کند و به همین خاطر همیشه به دنبال این نوع عطرها هستند.
عطرهای ملایم
اسرارآمیز هستند. به هیچ وجه خودخواه نیستند. زود و آسان نظرشان جلب می شود. روزشان با توجه به خلقشان می تواند خوب یا بد باشد. بین دوستان محبوب اند. به سادگی مسائل پیش آمده را فراموش می کنند. بیشتر به دنبال شخصی هستند که قابل اعتماد باشد.
زود عصبانی می شوند و گاهی اوقات به کوچکترین چیزها هم اعتراض دارند. اعتماد همه را جلب می کنند.
عطرهای شیرین
خیال پرداز و شوخ طبع اند. دوست دارند چیزهای جدید را بیابند و راحت و به سادگی از محیط اطراف خود درس می آموزند به راحتی می توان با آنها حرف زد. وقتی دوستان واقعی خود را یافتند تا پایان عمر به آنها اعتماد می کنند.
نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی اند، اما زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می شوند، برایشان مشکل است آنها را ببخشند. آرزو و اهدافشان در زندگی زیاد و جالب است! گاهی عجیب به نظر می رسند، اما همه این حالتهای آنها را دوست دارند.
عطرهای تلخ
دارای انگیزه ای قوی برای انجام هر کاری هستند، اما تغییر در زندگی را نمی پسندند. زمانی که تصمیمی گرفتند روی تصمیمشان تا مدتها پا می فشارند.
فعال و ورزشکارند. برای دیگران مشکل است که به آنها نزدیک شوند. زمانی که متوجه می شوند نمی توانند به چیزی که می خواهند دست یابند، به سادگی تسلیم نشده و آن را رها نمی کنند!
هنگامی که کارها مطابق میل آنها انجام نمی شود، ممکن است اخم کنند، ولی عصبانی نمی شوند! خویشتن داری و صبر نیز از صفات ذاتی آنهاست و به دلیل همین خصوصیات است که کارهای خود را معمولاً راحت انجام داده و تا آخر پای آن می ایستند!
عطرهای گرم
در مقابل اعمالشان مسوولیت پذیرند و می دانند چگونه با مردم رفتار کنند. همواره اهدافی برای دستیابی دارند و حقیقتاً برای رسیدن به آنها تلاش می کنند. فردی آماده رقابت هستند. دوستانشان برای آنها بسیار مهم بوده و معمولاً قدر آنچه را که دارند، به خوبی می دانند!
گاهی اوقات واکنششان در برابر مسائل مختلف بسیار شدید است که آن هم به شخصیت گرم آنها برمی گردد که نشان می دهد بیش از اندازه احساساتی هستند!
بسیار خونگرم اند و همراه خوبی برای فامیل و دوستان! خشونت را نمی پسندند و می دانند چه چیزی و چه کاری را چه موقع باید انجام داد. به دیگران حسادت نمی ورزند!
مسافرت را بسیار دوست دارند بویژه اگر با دوستان باشد.
عطرهای خنک
دارای غروری مثبت هستند به طوری که همیشه می توانند میزبان باشکوهی برای دوستان باشند. به سختی می توانند حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل کنند. انرژی خود را بیهوده تلف نمی کنند و از همین رو، یک سازمان دهنده خوب و قوی محسوب می شوند که به راحتی می توانند وظایف و اعمال خود را سر و سامان دهند.
معمولاً طوری رفتار می کنند که گویی مسأله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاشند که آن را حل کنند. گاهی اوقات نیز احساس مبهمی به آنها دست می دهد که انگار از چیزی نگرانند.
حال که فهمیدید انتخاب عطر مربوط به کدام ویژگی های شخصیتی می شود؛ متخصصان چی بپوشم برای شما چند پیشنهاد ویژه دارد:
Issey Miyake L’Eau D’Issey
شرکت “ایزی میاکی” شرکتی خوش نام در تولید عطرهای مختلف زنانه و مردانه است. اغلب عطرهای زنانه و مردانه ای که توسط این شرکت طراحی و تولید شده اند، رایحه سبکی دارند و پیشنهاد خوبی برای استفاده روزانه محسوب می شود. شرکت ایزی میاکی تابستان گذشته، یک ست عطر زنانه و مردانه روانه بازار کرد و استقبال خوبی روبه رو شد. ست زنانه و مردانه دیگری که رایحه میوه ها و خنکای دریا به آن اضافه شده است از تولیدات دیگر این شرکت است. صاحبان این شرکت می گویند: “زدن عطر D’Issey مثل این است که نفس عمیقی بکشید و در آب های اقیانوس شیرجه بزنید.” در تولید نسخه زنانه از گریپ فروت، میوه های استوایی و … استفاده شده است و در نمونه مردانه این عطر عصاره چوب اضافه شده که باعث می شود، علاوه بر خنکی، کمی سبکی هم داشته باشد. عطرهای معروف به عطرهای میوه ای مانند همین ست، بوی خنک و شیرینی دارند و برای روزهای تابستان توصیه می شوند. افرادی که از این عطرها استفاده می کنند اغلب افراد خوش رو و خوش برخوردی هستند که سطحی از صمیمیت در رفتارشان وجود دارد. چنین رایحه ای بیشتر برای خانم ها توصیه می شود، مگر اینکه مثل این نمونه رایحه چوب به آن اضافه شده باشد.
DKNY Summer 2014 Dona Karan For Women
طراح معروف، دونا کارن و صاحب شرکت DKNY با یک ست زنانه و مردانه در بازار عطر و ادکلن حضور دارد. مجموعه ای با شیشه صورتی برای خانم ها و شیشه آبی برای آقایان؛ در حالی که روی هر دو شیشه تصویر آسمان خراش های نیویورک دیده می شود. در تولید نسخه زنانه این عطر از رایحه شکوفه های بهاری و گل ها استفاده شده است و به همین دلیل در دسته عطرهای شیرین و سنگین با رایحه گل، محسوب می شود، این عطر مورد پسند خانم هایی واقع می شود که احساساتی هستند و روحیه ای بسیار لطیف و حساس دارند. در تولید نمونه مردانه این عطر از بوی گل ها استفاده شده است اما با وجود عصاره لیمو، چوب و چرم، از یک رایحه لطیف به رایحه ای تلخ و شیرین تبدیل شده که آقایان خوش مشرب و با روابط عمومی بالا از این رایحه استقبال می کنند.
Escada Born In Paradise
شرکت اسکادا هم پیشنهاد تازه ای برای خانم ها دارد: “متولد پارادایز” . در تولید این عطر از ترکیب عصاره گل و میوه های استوایی استفاده شده و به همین دلیل رایحه ترکیب بوی گل و میوه است که انتخاب خوبی برای شب های تابستانی محسوب می شود. خانم هایی که به چنین رایحه ای علاقه دارند، افرادی مهربان، آرام و صبور هستند که می توانید به رفاقت و همراهی آنها اعتماد کنید. اسکادا این عطر را در سه اندازه، ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتر به همراه لوسیون بدن تولید کرده است.
انتخاب عطر مربوط به کدام ویژگی های شخصیتی می شود؟
CK One Summer 2014 Calvin Klein
اگر به عطر و ادکلن علاقه دارید حتما با CK ONE آشنایی دارید، عطری محبوب از شرکت کلوین کلاین که همچنان در روزهای تابستان محبوبیت و فروش بالایی دارد. امسال کلوین کلاین نسخه جدیدی از این عطر را روانه بازار کرد که خانم ها و آقایون می توانند به صورت مشترک از آن استفاده کنند و مرز بندی زنانه و مردانه ندارد. در تولید این عطر بیش از هر چیز از عصاره لیمو استفاده شده و به همین دلیل بویی کاملا خنک و نشاط آور دارد. کسانی که روحیه شاد و سرزنده ای دارند، بی شک با امتحان این عطر، شیفته آن می شوند. شادابی، سرخوشی و نشاط، اولین حس هر کسی از استشمام این عطر خواهد بود؛ نشاطی که مرز زنانه و مردانه ندارد. این عطر برای خانم ها و آقایون زیر ۳۰ سال توصیه می شود و فقط در یک سایز ۱۰۰ میلی لیتری تولید شده است. شرکت کلوین کلاین، طرح شیشه را تغییر نداده ولی از رنگ سبز و زرد استفاده کرده است.
Hermes Terred’Hermes Eau Tres Fraiche Hermes For Men
آقایان خوش سلیقه و سخت گیر در انتخاب عطر، بی شک با محصول خاص از هرمس فرانسوی آشنایی دارند: “تقه”. عطر تلخ و سنگین مردانه که مطلوب همه نیست. شرکت هرمس نسخه ای از این عطر را تولید کرد که تلخی آن نسبت به نمونه قبلی کمتر است و برای استفاده در فصل تابستان انتخاب بهتری است. در تولید این عطر از عصاره مرکبات با چوب و سدر استفاده شده است. آقایانی که رایحه “تقه” را برای ادکلن خود انتخاب می کنند، اغلب مردان جدی و متمرکز روی حرفه خود هستند۱- نحوه‌ی صحیح عطر زدن۲- شناخت رایحه عطرها۳- آیا عطر جاذب جنس مخالف وجود دارد؟انتخاب عطر تقه هرمس چگونه از "بوی عطر" افراد به شخصيت آن ها پی ببریم؟ چه نوع عطری رامی پسندید؟ روان‌شناسي عطرها شخصیت شناسی با بوی عطر طالع بینی عطر عطر اسکادا عطر ایزی میاکی عطر مناسب شما چیست؟ عطر و تیپ شخصیتی عطر و شخصیت افراد عطر و ویژگی شخصیتی عطرهای تلخ عطرهای تند عطرهای خنک عطرهای شیرین عطرهای گرم عطرهای ملایم  لینک مطلب http://chibepoosham.com/select-perfumes-and-character-traits

گوشي تلفن همراه موبايل سامسونگ گالاکسي

Samsung Galaxy 64GB Mobile

فروش گوشی موبايل سامسونگ

ظروف مسی

فروش صنایع دستي

ظروف مسي

Samsung Galaxy N920C 64GB Mobile

فروش موبایل تبلت سامسونگ

فروش لوازم آشپزخانه

فروش لوازم آشپزخانه

فروش لوازم ارايش بهداشتي ه

فروش لوازم آرايشی وبهداشتي

Samsung Galaxy Note 5 N920C 64GB Mobile

Samsung Galaxy Note 5 N920C 64GB Mobile

عمران کالا خريد عطر ادکلن فروشگاه اینترنتی عمران کالا فروشگاه اينترنتي ovdn uxv hn;gk ckhki lvnhki ulvhk ;hgh tv,a'hi hdkjvkjd ulvhk ;hgh omran kala خريد عطر ادکلن

خريد عطر ادکلن مردانه زنانه فروشگاه عمران کالا خريد عطر ادکلن

Copyright © 2004 - 2017 EMRANI.COM

عمران کالا خرید فروش قیمت انواع عطر اسانس اسپری تند گرم خشک ملايم ovdn uxv hn;gk ulvhk ;hgh omran kala

خريد عطر ادکلن اسانس شیشه بلور اسپري خنک گرم خشک تند زنانه بچه گانه نوزاد کودک رايحه گرم معتدل خنک رایحه ترش تند تلخ شیرین سنگین ملایمسبک کلاسیک اسپرت مردانه فروش عمده انواع ادکلن و اسانس های عطری . نماینده رسمی ، FS ، Moellhausen ، IPRA ، Charabot طر و ظروف عطر- عمده زیر قیمت واردات مرکز عمده فروشی عطر و ادکلن به مغازه داران و اصناف سطح شهر تهران و ... از ادکلن‌های وارداتی با کیفیت خوب از کشور فرانسه وارد می شوند 7 days ago - فروش واردات عمده عطر ادکلن از دبی شرکت تولیدی ما واقع دردبی یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع عطر و ادکلن در خاورمیانه میباشد که عمده ... واردات و پخش عطر ، اسانس عطری  فروش واردات عمده عطر ادکلن از دبی شرکت تولیدی ما واقع دردبی یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع عطر و ادکلن در خاورمیانه میباشد  ارائه انواع رایحه و اسانس های شوینده، خوراکی، صنعتی و آرایشی، اسپری های خوشبو ... تولید کننده و فروش انواع ظرف پلاستیکی مامی، شیشه عطر و ادکلن و قوطی اسپری ... عطر و بخصوص اسانسها کلا کارهای سوئیسی ی چیز دیگست و ازلحاظ کیفیت ی سر و گردن بالاتر از بقیه کشورهاست ولید کننده و فروش انواع ظرف پلاستیکی مامی، شیشه عطر و ادکلن و قوطی اسپری ... یکی از نام های معروف در تولید عطر، ادکلن، اسپری های خوشبو کننده هوا و بدن و یکی فروش اکالیپتوس ( eucalyptus ) فروش ... ... زرد بسیار روشن است . بوی آن قوی، با عطر مخصوص و طعم آن ابتدا خنک کنند ايتخت پ اتحادر طعرکتشهارايحهترينخلاقخالقكاربونلnew collection 2015قدمتسال200 شارابوتجهانوسعتهايكارخانهمانOriginal NameDesignerPersian NamesexICE DIVEAdidasدايوآيسآديداسM*255,000*Aramis 900Aramis900آراميسM390,000260,000180,000ramis 900Aramis900 آراميسM*450,000*Axe InstinctAxeAxeتيكتاينسآكسM*390,000*Onyx/AzzaroAzzaroاونيكسآزاروM*40,000*ONYXzzaroاونيكساروM*320,000*LEGENDzzaroجندآزارو*40,000215,000VISIT MzzaroويزيتآزاروM*350,000*VISITWOMENzaroويزيتآزاروW*350,000JET LAGzzaroلاكجتآزاروM*280,000*Elexire AzzaroAzzaroالكسيرM250,000*QUA VERDE AzzaroوردآكواM*385,000ECIBELAzzaroسيبلآزارو285,000290,000zzaro nighttimeAzzaroتايمايتزارM*0,000*AquaLVبولگاريآكوا0,000160,000AquaBLVبولگاريواM275,000310,00015,000OmniaBLVيقهوهامنياw*330,000*Aqua BLVBLVARGبولگاريM*20,000*AquaBLVBLVARGبولگاريM*270,000*Jasmin NoirBLVنويرجاسمينW65,000285,000185,000OMNIA GREEN JADE BLVجيدگرينامنياW*245,000*OMNIACRYSTALLINELVلاينكريستالامنياW*228,000*OMNIA CRYSTALLINEBLVلاينريستالامنيا*300,000*ulgari hommeBLVومبولگاريM*270,000LVANLVمنبولگاريM330,000300,000*Omnia carolBLVارولامنياW*310,000*One man ShowBogartشومنانM*240,000*www.ep‐o.irEttehadPerfumePleaseconsultwiththettehadperfumesalesexpertsbeforepurchaseاتحادطع
رکت
ش
ها
رايحه
ترين
خلاق
خالق
كاربونل
new collection 2015
قدمت
سال
200
شارابوت
جهان
وسعت
به
اي
كارخانه
مان
Original Name
Designer
Persian Name
sex
www.e
p

co.ir
Ettehad Perfume
blieve
Britny Spears
بيليوبريتني
W
*
285,000
*
HIDDEN FANTASY
Britny Spears
هيدن
W
*
310,000
CURIOUS
Britny Spears
بيريتني
كروس
W
*
320,000
*
FANTASY
Britny Spears
بريتني
فانتزيا
W
*
340,000
*
Burberry Brit MEN
Burberry
بريت
باربري
M
*
220,000
*
Burberry Brit MEN
Burberry
بريت
باربري
M
265,000
320,000
*
Burberry Brit W
Burberry
بريت
باربري
W
*
320,000
Burberry london
Burberry
لندن
باربري
W
185,000
260,000
*
LONDON for women
Burberry
لندن
باربري
W
*
210,000
195,000
Weekend
Burberry
ويكند
باربري
W
175000
190,000
175,000
London for men
Burberry
لندن
باربري
M
185,000
210,000
*
THE BEAT MEN
Burberry
دبيت
باربري
M
*
285,000
*
THE BEAT
Burberry
دبيت
باربري
W
*
250,000
*
THE BEAT woman
Burberry
دبيت
باربري
W
*
345,000
*
BRIT RHYTHM
Burberry
ريتم
باربري
W
*
310,000
*
Amor Amor
Cacharel
آمور
آمور
W
*
190,000
*
Amor Amor
Cacharel
آمور
آمور
W
*
320,000
*
EDEN
Cacharel
ادن
W
*
320,000
*
NOA
Cacharel
نوا
W
260,000
320,000
*
Eternity AQUA
calvin Klein
اكو
اترنتي
M
*
280,000
*
Euphoria men
calvin Klein
افوريا
M
*
220,000
*
Euphoria men
calvin Klein
افوريا
M
280,000
*
*
euphoria
calvin Klein
افوريا
W
300,000
310,000
*
Euphoria
calvin Klein
افوريا
W
*
260,000
198,000
CK One
calvin Klein
وان
كي
سي
M
*
500,000
250,000
Intense
calvin Klein
اينتنس
ايفوريا
M
280,000
230,000
*
Intense
calvin Klein
اينتنس
ايفوريا
*
350,000
ESCAPE HOMME
calvin Klein
مردانه
اسكيپ
M
*
240,000
185,000


Please
consult
with
the
Ettehad
perfume
sales
experts
before
purchaseردیف نام انگلیسی نام فارسی جنسیت قیمت
1 Burberry Brit MEN باربري بريت مردانه 145000
2 Burberry Brit MEN باربري بريت من مردانه 270000
3 Burberry Brit W باربري بريت زنانه زنانه 150000
4 Burberry Brit W باربري بريت زنانه زنانه 290000
5 Amor Amor آمور آمور زنانه 140000
6 Amor Amor آمور آمور زنانه 260000
7 Euphoria men ايفوريا مردانه مردانه 160000
8 Euphoria men ايفوريا مردانه مردانه 280000
9 212 for men 212 مردانه مردانه 160000
10 212 for men 212 مردانه مردانه 290000
11 212 sexy 212 سکسي زنانه زنانه 150000
12 212 sexy سکسي زنانه 212 زنانه 270000
13 Allure Homme Sport Cologne آلور هوم اسپرت کلوژن مردانه 160000
14 Allure Homme Sport Cologne آلورهوم اسپرت کلوژن مردانه 260000
15 Allure Sport آلور اسپرت مردانه 150000
16 Allure Sport آلور اسپرت مردانه 270000
17 Chance eau fraiche چانس فرش زنانه 160000
18 Chance eau fraiche چانس فرش زنانه 290000
19 Coco Mademoiselle کوکو شنل زنانه 130000
20 Coco Mademoiselle کوکو شنل زنانه 280000
21 Chance چانس زنانه 130000
22 Chance چانس زنانه 270000
23 Addict 2 ادکت زنانه 170000
24 Addict 2 اديکت زنانه 270000
25 Fahrenheit 32 فارنهايت 32 مردانه 140000
26 Fahrenheit 32 فارنهايت 32 مردانه 310000
27 Happy Clinique هپي کلينيک مردانه 120000
28 Happy Clinique هپي کلينيک مردانه 270000
29 Happy Clinique هپي کلينيک زنانه 250000
30 Echo اکو زنانه 160000
31 Echo اکو زنانه 290000
32 Echo اکو مردانه 160000
33 Echo اکو مردانه 270000
34 Cool Water کول واتر زنانه 290000
35 Cool Water کول واتر مردانه 160000
36 Cool Water کول واتر مردانه 290000
37 J'Adore Dior جادور زنانه 160000
38 J'Adore جادور زنانه 290000
39 Light blue pour homme لايت بلو پور هوم مردانه 140000
40 Light blue pour homme لايت بلو پور هوم مردانه 270000
41 Desire blue ديزاير بلو مردانه 130000
42 X-Centric ايکس سنتريک مردانه 180000
43 X-Centric ايکس سنتريک مردانه 270000
44 Emporio Armani امپريو آرماني مردانه 270000
45 Collection کالکشن زنانه 150000
46 Collection کالکشن زنانه 250000
47 blue label بلو ليبل مردانه 150000
48 blue label بلو ليبل مردانه 290000
49 Armani Attitude آرماني اتيتود مردانه 160000
50 Armani Attitude آرماني اتيتود مردانه 290000
51 Eau de Parfum II گوچي صورتي 2 زنانه 160000
52 Eau de Parfum II گوچي صورتي 2 زنانه 280000
53 Hugo هگو مردانه 140000
54 Hugo هگو مردانه 270000
55 Hugo Energise هگو انرژي مردانه 140000
56 Hugo Energise هگو انرژي مردانه 250000
57 Hugo XY هگو ايکس واي مردانه 160000
58 Hugo XY هگو ايکس واي مردانه 290000
59 L'eau d'Issey pour homme لئود آيس مردانه 300000
60 L'eau par Kenzo for men لئوپار کنزو آبي مردانه 170000
61 L'eau par Kenzo for men لئوپار کنزو آبي مردانه 210000
62 L'eau par Kenzo لئوپار کنزو زنانه 140000
63 L'eau par Kenzo لئوپار کنزو زنانه 280000
64 Allure Homme آلور هوم مردانه 320000
65 Aqua آکوا بولگاري مردانه 150000
66 Aqua آکوا بولگاري مردانه 280000
67 212 Sexy men 212 سکسي مردانه مردانه 130000
68 212 Sexy men 212 سکسي مردانه مردانه 270000
69 Dunhill brown دانهيل قهوه اي مردانه 140000
70 Elegance for man الگانس مردانه 150000
71 Elegance for man الگانس مردانه 290000
72 Lacoste pour homme لاگوست پور هوم مردانه 195000
73 Lacoste pour homme لاگوست پور هوم مردانه 260000
74 oui lancome استيل جليوس مردانه 170000
75 O Oui! اوي لانکوم زنانه 270000
76 Eclat d'Arpege اکلت زنانه 150000
77 Aquawomen آکواومن زنانه 260000
78 Tommy Jeans تامي جينز مردانه 270000
79 Tommy تامي مردانه 150000
80 Tommy تامي مردانه 250000
81 Crystal Noir کريستال نوير زنانه 160000
82 Allure homme Sport Cologne آلورا هوم اسپورت کلوژن مردانه 290000
83 Lacoste red لاگوست قرمز مردانه 140000
84 Lacoste red لاگوست قرمز مردانه 240000
85 Eclat d'Arpege اکلت زنانه 320000
86 Aquawomen آکواومن زنانه 140000
87 Aquawomen آکواومن زنانه 270000
88 Still استيل زنانه 130000
89 Still استيل زنانه 270000
90 Tommy Jeans تامي جينز مردانه 140000
91 Crystal Noir کريستال نوير زنانه 160000
92 Crystal Noir کريستال نوير زنانه 280000
93 5Th Avenue فيفت اونيو زنانه 160000
94 5Th Avenue فيفت اونيو زنانه 260000
95 Crystal Noir کريستال نوير زنانه 390000
96 L'eau par Kenzo for men لئوپار کنزو آبي مردانه 350000
97 Burberry classic باربري لندن مردانه 140000
98 Polo blue پلو بلو مردانه 310000
99 Pi پي مردانه 170000
100 Pi پي مردانه 350000
101 Rochas man روچاس من مردانه 170000
102 Rochas man روچاس من مردانه 340000
103 Pasha (original EDT) کارتير پاشا مردانه 360000
104 Boss bottled بوس باتل 98 مردانه 140000
105 Euphoria ايفوريا زنانه 310000
106 Boss in motion blue edition بوس اينموشن بلو مردانه 350000
107 Silver Shadow سيلور شادو مردانه 140000
108 Silver Shadow سيلور شادو مردانه 330000
109 Kenzo pour homme لئوپار کنزو آبي مردانه 330000
110 Noir دوپوند نوير مردانه 390000
111 Amarige آماريچ زنانه 140000
112 Open اپن مردانه 180000
113 Sculpture اسکاليپچر مردانه 140000
114 Lacoste pour femme لاگوست فم زنانه 180000
115 Lacoste pour femme لاگوست فم زنانه 280000
116 Acqua di Gio homme جيو مردانه 170000
117 Acqua di Gio homme جيو مردانه 280000
118 Aramis 900 اراميس900 مردانه 240000
119 L'eau d'Issey ايزي مياکه زنانه 200000
120 Good life گود لايف مردانه 340000
121 Gucci by Gucci 2008 گوچي باي گوچي زنانه 160000
122 Gucci by Gucci 2008 گوچي باي گوچي زنانه 290000
123 Be Delicious picnic in the park دي کي ان واي زنانه 140000
124 Be Delicious picnic in the park دي کي ان واي زنانه 290000
125 Oxygene اکسيژن زنانه/مردانه 350000
126 Gianfranco Ferre men جان فرانکو فر زنانه/مردانه 190000
127 Oxygene اکسيژن زنانه/مردانه 280000
128 YAS ياس زنانه/مردانه 170000
129 YAS ياس زنانه/مردانه 170000
130 Weekend ويکند زنانه 155000
131 Sexy graffiti سکسي گرافيتي زنانه 160000
132 Gucci Rush گوچي راش زنانه 190000
133 Gucci Rush گوچي راش زنانه 330000
134 Omnia امنيا بولگاري مردانه 340000
135 Onyx/Azzaro اونيکس مردانه 166000
136 Onyx/Azzaro اونيکس مردانه 320000
137 Polo Black پلو بلک مردانه 360000
138 Cool play کول پلي مردانه 210000
139 Cool play کول پلي مردانه 310000
140 Dunhill fresh دانهيل فرش مردانه 160000
141 Dunhill fresh دانهيل فرش مردانه 300000
142 Gucci pour homme II کوچي پور هوم آبي مردانه 320000
143 One man Show وان من شو مردانه 210000
144 Miracle ميراکل زنانه 190000
145 Miracle ميراکل زنانه 310000
146 Escada S اسکادا اس زنانه 210000
147 Escada S اسکادا اس زنانه 350000
148 Fuel for life pour femme ديزل لايف زنانه 160000
149 Fuel for life pour homme ديزل لايف مردانه 180000
150 Fuel for life pour homme ديزل لايف مردانه 340000
151 Calvin Klein Man کالوين کلين من مردانه 230000
152 CK One سي کي وان زنانه/مردانه 420000
153 The One د وان زنانه 200000
154 The One د وان زنانه 310000
155 D & G light blue دي اند جي لايت بلو زنانه 160000
156 D & G light blue دي اند جي لايت بلو زنانه 350000
157 Organza اورگانزا زنانه 190000
158 Givenchy pour homme جيوانژي پور هوم مردانه 240000
159 Givenchy pour homme جيوانژي پور هوم مردانه 300000
160 Baldessarini del mar بالدرا ساريني دلمار مردانه 360000
161 Hugo Boss Soul هگو باس سول مردانه 320000
162 L'eau bleue d'Issey ايسي مياکه بلو مردانه 300000
163 Joop yelloow جوپ زرد زنانه 180000
164 Flower کنزو فلاور زنانه 320000
165 Hot Couture هات کوتور زنانه 190000
166 Hot Couture هات کوتور زنانه 310000
167 Aromatics-Elixier آروماتيک الکسير زنانه 340000
168 Ultraviolet آلتراويولت مردانه 190000
169 Ultraviolet التراويولت زنانه 190000
170 Higher energy هاير انرژي مردانه 330000
171 D & G دي اند جي مردانه 170000
172 D & G دي اند جي مردانه 360000
173 Allure آلور مردانه 350000
174 BOSS 98 بوس 98 مردانه 240000
175 WATERMAN واتر من مردانه 210000
176 Burberry london باربري لندن زنانه 210000
177 Adventure ادونچر مردانه 270000
178 LEGEND آزارو لجند مردانه 270000
179 Captain yellow کاپيتان زرد زنانه/مردانه 290000
180 T تي تامي مردانه 250000
181 Aramis 900 900 مردانه 300000
182 Aqua BLV آکوا بولگاري مردانه 380000
183 Happy sprit هپي اسپريت زنانه 260000
184 Un Jardin Après la Mousson هرمس ژاقدين زنانه 210000
185 Dirty english درتي انگليش مردانه 360000
186 Captain black کاپيتان بلک زنانه/مردانه 220000
187 Desire blue ديزاير بلو مردانه 230000
188 Le Male ژامپول گوتيه مردانه 260000
189 L'eau d'Issey ايسي مياکه زنانه 230000
190 blue label بلو ليبل مردانه 240000
191 Aqua BLV آکوابولگاري مردانه 260000
192 Believe بليو زنانه 270000
193 Versace pour homme ورساچه پور هوم مردانه 240000
194 Diamonds emporio armani men دياموند امپريو آرماني مردانه 270000
195 euphoria ايفوريا زنانه 260000
196 Boss in motion blue edition بوس بلو اديشن مردانه 220000
197 Lacoste Essential لاگوست اسنشيال مردانه 245000
198 Noir نوير مردانه 270000
199 Sculpture اسکاليپچر مردانه 245000
200 Acqua di Gio homme آکوا دي جيو هوم مردانه 240000
201 Be Delicious picnic in the park بي دليشيز پيکنيک زنانه 230000
202 Eclat d'Arpege اکلت زنانه 250000
203 Dior homme sport ديور هوم اسپورت مردانه 270000
204 1 MILLION وان ميليون مردانه 240000
205 Incredible me اينکريديبل مي زنانه 250000
206 Play پلي ژيوانژي زنانه 250000
207 Play intense پلي اينتنس زنانه زنانه 240000
208 Burberry London for men باربري لندن مردانه مردانه 210000
209 Dunhill brown دانهيل قهوه اي مردانه 250000
210 Higher هاير مردانه 310000
211 Cool Water Game for women کول واتر گيم زنانه زنانه 180000
212 Cool Water Game for men کول واتر گيم زنانه مردانه 220000
213 Hypnotic Poison هيپنوتيک پويزن زنانه 290000
214 Very sexy for her وري سکسي زنانه 260000
215 Polo year 1980 پلو 1980 مردانه 270000
216 TEA ROSE د رز زنانه/مردانه 150000
217 Polo sport پلو اسپورت زنانه 280000
218 BLACK MUSK مشک سياه زنانه/مردانه 240000
219 FAWAKE PEACH فواکه هلو زنانه/مردانه 160000
220 Madame مادام زنانه 260000
221 Jasmin Noir جاسمين نوير زنانه 270000
222 Roadster روادااستير مردانه 270000
223 Blue For man (NIVEA) بلو فور من مردانه 250000
224 Power پاور زنانه 260000
225 Secret OBSESSION سکرت اپشن زنانه 270000
226 GUESS گس زنانه 240000
227 GUESS گس مردانه 250000
228 Feerie فر زنانه 270000
229 JEANNE جين زنانه 270000
230 GUCCI BY GUCCI for men کوچي باي کوچي مردانه 250000
231 F for FASCINATING اف زنانه 270000
232 LUSCIOUS PINK ماري کري زنانه 240000
233 Cool Water کول واتر زنانه 270000
234 Joop Nghit Flghit جوب نايت مردانه 270000
235 Midnight Rain ميدنايت راين زنانه 270000
236 Tommy EST 1985 تامي 1985 مردانه 250000
237 Live Platinum جني فر لايو زنانه 270000
238 PORSHE DESIGN پاريس هيلتون مردانه 250000
239 N 5 EAU PREMIERE شانل 5 زنانه 280000
240 Absolutely irresistible وري آبسولوت زنانه 260000
241 Guess By Marciano گس مارسيانو زنانه 240000
242 ESCALE A PORTOFINO پورتو فينو زنانه 270000
243 LALIQE WHITE لاليک وايت مردانه 290000
244 1 MILLION وان ميليون زنانه 230000
245 HIDDEN FANTASY هيدن فانتزي زنانه 270000
246 HUGO ELEMENTS هگو المنت مردانه 220000
247 VIVA LA JUICY ويوا لا جويسي جوسي کوتور زنانه 240000
248 LOVE OF PINK لاو اف پينک زنانه 270000
249 MISS DIOR CHERIE L EAU ميس ديور لئو زنانه 240000
250 TUSCAN LEATHER توسکان لدر زنانه 370000
251 ESSENCE اسنس چروتي مردانه 245000
252 MANIA FEMME مانيا فم زنانه 390000
253 ARMANI CODE FEMME آرماني کد زنانه زنانه 240000
254 ARMANI CODE FEMME آرماني کد زنانه زنانه 270000
255 HUGO FEMME هوگو زنانه زنانه 210000
256 JOOP GO جوپ گو مردانه 240000
257 JOOP GO جوپ گو مردانه 310000
258 ANGEL W انجل زنانه 350000
259 FREEDOM HOMME فريدام مردانه 250000
260 BRIGHT CRYSTAL برايت کريستال زنانه 230000
261 BRIGHT CRYSTAL برايت کريستال زنانه 280000
262 GUCCI HOMME گوچي هوم قهوه اي مردانه 300000
263 ESCAPE HOMME اسکيپ هوم مردانه 240000
264 visit men اينکريديبل من مردانه 210000
265 HEAVEN هون مردانه 290000
266 HEAVEN هون مردانه 260000
267 Diamonds emporio armani دياموند امپريو آرماني زنانه 270000
268 Diamonds emporio armani دياموند امپريو آرماني زنانه 290000
269 STRICTLY PRIVATE بالدساريني قهوه اي مردانه 290000
270 La nuit de l'homme لهوم لانوئيت مردانه 250000
271 MISS DIOR CHERIE L EAU ميس ديور زنانه 270000
272 BE DELICIOUS PURE blossom دي کي ان واي بلوزوم زنانه 240000
273 OMNIA GREEN JADE امنيا گرين زنانه 270000
274 THE BEAT MEN د بيت مردانه مردانه 270000
275 ONLY THE BRAVE اونلي بريو مشتي مردانه 250000
276 Blue jeans men بلو جينز مردانه 210000
277 Pour un homme پورانهوم مردانه 310000
278 Cigar سيگار مردانه 240000
279 elle white وايت اله آرماني زنانه 210000
280 Empori White elle امپريو وايت ال زنانه 290000
281 Jazz جاز مردانه 260000
282 Jazz جاز مردانه 270000
283 Charlie چارلي زنانه 230000
284 Charlie چارلي زنانه 310000
285 Cigar سيگار مردانه 230000
286 VISIT WOMEN آزارو ويزيت زنانه 310000
287 JET LAG جت لگ مردانه 360000
288 CURIOUS بريتني کيوريئس زنانه 300000
289 FANTASY فانتزي زنانه 300000
290 OMNIA CRYSTALLINE امنيا کريستال زنانه 228000
291 OMNIA CRYSTALLINE امنيا کريستال زنانه 260000
292 Bulgari homme بولگاري هوم مردانه 270000
293 Escape femme اسکيپ زنانه زنانه 230000
294 Ckin 2U HIM سي کي اين تويو مردانه 230000
295 Ckin 2U HIM سي کي اين تويو مردانه 280000
296 Ckin 2U HER سي کي اين تويو زنانه 220000
297 Ckin 2U HER سي کي اين تويو زنانه 230000
298 Euphoria Blossom ايفوريا بلوزوم زنانه 310000
299 CH سي اچ زنانه 240000
300 CH سي اچ زنانه 290000
301 1881 HOMME هوم 1881 بلک مردانه 340000
302 WISH ويش زنانه 310000
303 PURE POISON پيور پويزن زنانه 250000
304 PURE POISON پيور پويزن زنانه 300000
305 Midnight Poison ميدنايت پويزن زنانه 270000
306 Midnight Poison ميدنايت پويزن زنانه 330000
307 DIOR HOMME ديور هوم مردانه 220000
308 DIOR HOMME ديور هوم مردانه 310000
309 SILVER MOUNTAIN WATER سيلور مونتاين واتر مردانه 220000
310 SILVER MOUNTAIN WATER سيلور مونتاين واتر مردانه 310000
311 G جي زنانه 290000
312 VERY IRRESISTIBLE وري ايريسيستيبل زنانه 220000
313 VERY IRRESISTIBLE وري ايريسيستيبل زنانه 300000
314 GUCCI HOMME گوچي هوم قهوه اي مردانه 230000
315 INSOLENCE اينسولنس زنانه 350000
316 TERRE D'HERMES تق هرمس مردانه 190000
317 TERRE D'HERMES تق هرمس مردانه 300000
318 POEME پوام زنانه 340000
319 HYPNOSE HOMME هيپنوز مردانه 310000
320 1 MILLION وان ميليون مردانه 230000
321 1 MILLION وان ميليون مردانه 300000
322 PARIS HILTON MEN پاريس هيلتون مردانه 300000
323 PARIS HILTON FEMME پاريس هيلتون زنانه 270000
324 LA NUIT DE L'HOMME لهوم لانوئيت مردانه 165000
325 LA NUIT DE L'HOMME لهوم لانوئيت مردانه 290000
326 EGOISTE PLATINUM اگوئيست پلاتينيوم مردانه 260000
327 EGOISTE PLATINUM اگوئيست پلاتينيوم مردانه 290000
328 EGOISTE اگوئيست شانل مردانه 340000
329 Aramis 900 اراميس900 مردانه 230000
330 Aramis 900 اراميس900 مردانه 470000
331 WHITE PATCHOULI وايت پچولي مردانه 270000
332 DUNE HOMME دان مردانه مردانه 350000
333 DUNE FEMME دان زنانه زنانه 330000
334 DIOR ADDICT ديور اديکت زنانه 210000
335 DIOR ADDICT ديور اديکت زنانه 290000
336 DUNHILL LONDON دانهيل لندن مردانه 270000
337 DUNHILL LONDON دانهيل لندن مردانه 320000
338 PURSUIT dunhill پيور سوييت مردانه 240000
339 DIAMONDS emporio armani دياموند آرماني مردانه 270000
340 DIAMONDS emporio armani دياموند آرماني مردانه 300000
341 ESCADA sentimnet w اسکادا سنتيمنت زنانه 200000
342 ESCADA sentimnet w اسکادا سنتيمنت زنانه 280000
343 ESCADA sentimnet m اسکادا سنتيمنت مردانه 270000
344 ISLAND KISS اسکادا ايلند کيس زنانه 210000
345 BLACK CODE MEN بلک کد مردانه 240000
346 BLACK CODE MEN بلک کد مردانه 360000
347 BOSS FEMME هوگو زنانه زنانه 285000
348 DARK BLUE دارک بلو مردانه 310000
349 BOSS PURE بوس پيور مردانه 220000
350 BOSS INTENSE بوس اينتنس زنانه 280000
351 BOSS INTENSE بوس ابنتنس زنانه 220000
352 JEANPAUL GAULTIER ژامپول گوتيه زنانه 310000
353 JUMP! جامپ مردانه 210000
354 TOUCH OF PINK تاچ اف پينک زنانه 220000
355 TOUCH OF PINK تاچ اف پينک زنانه 300000
356 TRESOR ترزور زنانه 330000
357 DUNHILL RED دانهيل قرمز مردانه 210000
358 JOOP RED جوپ قرمز مردانه 140000
359 JOOP RED جوپ قرمز مردانه 280000
360 DEVIN آراميس دوين مردانه 310000
361 MAGNETISM HOMME اسکادا مگنتيزم مردانه 250000
362 MAGNETISM HOMME اسکادا مگنتيزم مردانه 270000
363 DEEP RED ديپ رد زنانه 250000
364 DEEP RED ديپ رد زنانه 300000
365 EDEN ادن زنانه 360000
366 ralph رالف مردانه 185000
367 RALPH رالف زنانه 260000
368 NOA نوآ زنانه 270000
369 Miracle SO magic سو مجيک زنانه 310000
370 THE BEAT د بيت مردانه زنانه 240000
371 THE BEAT woman د بيت زنانه زنانه 300000
372 ck one summer سي کي وان سامر مردانه 250000
373 C.K.ONE electric سي کي وان الکتريک مردانه 230000
374 C.K.ONE electric سي کي وان الکتريک مردانه 270000
375 LAGERFELD لاگر فيلد مردانه 550000
376 ICE DIVE ADIDAS ايس آديداس مردانه 210000
377 ANTAEUS آنتييوس مردانه 480000
378 L'Homme لهوم مردانه 230000
379 L'Homme لهوم مردانه 290000
380 DIORISSIMO ديورسيما زنانه 330000
381 CINEMA سينما زنانه 210000
382 CINEMA سينما زنانه 310000
383 PLEASURES HOMME پليژر هوم مردانه 290000
384 212 Femme 212 زنانه زنانه 230000
385 212 femme 212 زنانه زنانه 290000
386 Boss in motion بوس اينموشن مردانه 220000
387 Boss in motion بوس اينموشن مردانه 300000
388 ZINO زينو مردانه 260000
389 ZINO زينو مردانه 340000
390 OPIUM femme اوپيوم فم زنانه 250000
391 OPIUM femme اوپيوم فم زنانه 290000
392 BOSS ELEMENT AQUA بوس المنت آکوا مردانه 270000
393 BOSS SELECTION بوس سلکشن مردانه 230000
394 BOSS SELECTION بس سلکشن مردانه 250000
395 ONYX آزارو اونيکس مردانه 270000
396 1881 BLACK 1881 بلک مردانه 280000
397 V ولنتينيو مردانه 240000
398 EAU DE FRESH ورساچه فرش مردانه 260000
399 ALCHIMIE آلشيمي زنانه 220000
400 ALCHIMIE آلشيمي زنانه 300000
401 OPIUM homme اوپيوم مردانه 240000
402 OPIUM homme اوپيوم مردانه 310000
403 ELLE اله YSL زنانه 290000
404 TOMMY GIRL تامي گرل زنانه 290000
405 Joop Night Flight Green جوپ نايت مردانه 160000
406 COOLWATER BLUE کول واتر بلو زنانه 130000
407 The One for men د وان مردانه مردانه 250000
408 Black XS بلک ايکس اس زنانه 270000
409 Black XS بلک اکس اس مردانه 280000
410 Lalique White لاليک وايت مردانه 310000
411 Climat کليمات زنانه 260000
412 Magie Noire مگي نوير زنانه 260000
413 S.T. Dupont pour Homme اس تي دوپوند مردانه 290000
414 Life Essence لايف اسنس مردانه 260000
415 PI NEO پي نئو مردانه 260000
416 VALENTINO pink packaging والنتينيوصورتي زنانه 250000
417 PARISIENNE پاريسينسه زنانه 280000
418 RICCI RICCI ريچي ريچي زنانه 245000
419 IDOLE ايدول زنانه 270000
420 BLV II woman بولگاري 2 زنانه زنانه 270000
421 Leau par kenzo indiogo کنزو لئوپار اينديگو زنانه 280000
422 IDYLLE ايديل زنانه 270000
423 CH men سي اچ مردانه مردانه 270000
424 Kenzo Jungle elephant BROWN کنزو جانگل زنانه 190000
425 Kenzo Jungle elephant BROWN کنزو جانگل زنانه 290000
426 Fahrenheit BROWN فارنهايت مردانه 360000
427 DUNHILL BLACK دانهيل بلک مردانه 270000
428 Elexire Azzaro الکسير آزارو مردانه 270000
429 Ange ou demon le secret انژدمو لسکرت زنانه 270000
430 CK FREE سي کي فري مردانه 280000
431 Fahrenheit ABSOLUTE فارنهايت آبسولوت زنانه 280000
432 Desire me ديزاير مي مردانه 270000
433 Jil جيل زنانه 240000
434 Hot water هات واتر مردانه 270000
435 Noir لاليک نوير مردانه 280000
436 Noir لاليک نوير مردانه 180000
437 Voyage وويج هرمس زنانه/مردانه 240000
438 Eau demoiselle ائو د مازل زنانه 250000
439 Pure دي کي واي پيور زنانه 270000
440 Love from New York Man دي کي ان واي لاو مردانه 260000
441 Halloween هالوين زنانه 270000
442 TRESOR IN LOVE تروز اين لاو زنانه 260000
443 Hummer هامر 195000
444 Captain black کاپيتان بلک مردانه 230000
445 Captain black کاپيتان بلک مردانه 180000
446 ALIEN الين زنانه 210000
447 Dolce Vita دولچه ويتا زنانه 290000
448 Hummer هامر مردانه 195000
449 Hummer هامر مردانه 250000
450 John Varvatos جان وارواتوس مردانه 240000
451 Versense ورساچه ورسنس زنانه 210000
452 Versace Man ورساچه من مردانه 195000
453 GF Ferre Lui-Him جي اف فره مردانه 370000
454 Acqua di Gioia آکوا دي جيوا زنانه 240000
455 Eternity Aqua for Men اترنتي آکوا مردانه مردانه 240000
456 Havak هاواک مردانه 170000
457 CHAMPION شامپيون مردانه 270000
458 BLEU BY CHANEL بلو شانل مردانه 280000
459 PLAY FOR WOMEN پلي زنانه زنانه 250000
460 BELLE D'OPIUM بل د اپيوم زنانه 270000
461 PLAY INTENSE FOR HER پلي اينتنس زنانه زنانه 250000
462 VERSUS EDITION 2010 ورسوز اديشن زنانه 260000
463 WOMANITY ومنيتي زنانه 250000
464 PLAY INTENSE FOR HER پلي اينتنس زنانه زنانه 250000
465 LOVE لاوکلوهه زنانه 300000
466 L'EAU D'ISSEY FLEUR DES BOIS لئود آيس دس بويس زنانه 310000
467 AQUA VERDE آزارو آکوا ورد مردانه 320000
468 POLO RED WHITE BLUE پلو رد وايت بلو زنانه/مردانه 310000
469 ACQUA DI GIOIA آکوا دي جيوا زنانه 300000
470 LADY MILLION ليدي ميليون زنانه 300000
471 BOSS BOTLED NIGHT بوس باتل نايت مردانه 300000
472 Polo red white blue پلو رد وايت بلو زنانه/مردانه 270000
473 Eternity Aqua for Men اترنتي آکوا مردانه مردانه 270000
474 LADY MILLION ليدي ميليون زنانه 270000
475 MARRY ME ماري مي زنانه 330000
476 WOMANITY ومنيتي زنانه 310000
477 GUILTY گوچي گيلتي زنانه 270000
478 MAN بولگاري من مردانه 280000
479 BEAUTY بيوتي زنانه 270000
480 Gentelman the one جنتلمن مردانه 270000
481 ZAHRET AL KHALEEJ زهره الخليج زنانه/مردانه 180000
482 ZAHRET AL KHALEEJ زهره الخليج زنانه/مردانه 450000
483 212 VIP 212 وي آي پي زنانه 270000
484 MAGNETISME مگنتيزم زنانه 300000
485 NINA نينا زنانه 150000
486 NINA نينا زنانه 280000
487 VERY IRRESISTIBLE MEN وري استيبل مردانه 240000
488 VERY IRRESISTIBLE MEN وري اريستيبل مردانه 340000
489 narciso نارسيسو زنانه 220000
490 NARCISCO RODRIGUEZ FOR HER نارسيسو رودريگوز زنانه 490000
491 NARCISCO RODRIGUEZ FOR HIM نارسيسو رودريگوز مردانه 420000
492 PREMIER JOUR پريمر جوير زنانه 310000
493 THE ONE ROSE د وان رز زنانه 200000
494 THE ONE ROSE د وان رز زنانه 300000
495 Lacoste challeng لاگوست چنلج مردانه 240000
496 CHALLENGE لاگوست چلنج مردانه 310000
497 CHAMPAGNE شامپاين زنانه 410000
498 DUNHILL EDITION دانهيل اديشن مردانه 360000
499 AMETHYST آميتيس زنانه 220000
500 AMETHYST آميتيس زنانه 380000
501 LOUD FOR MEN تامي لود مردانه 280000
502 212 VIP 212 وي آي پي زنانه 290000
503 DERECK درک مردانه 180000
504 THE ONE GENTLEMAN د وان جنتلمن مردانه 280000
505 Boss man (versuz) ورسوز زنانه/مردانه 180000
506 cartier pasha (brown) کارتير پاشا مردانه 300000
507 cartier pasha (brown) کارتير پاشا مردانه 350000
508 EAU DE LACOSTE لاگوست سفيد L.12 مردانه 270000
509 VANITAS ورساچه ونيتاس زنانه 250000
510 Chanc tender چنل تندر زنانه 310000
511 PASHA کارتيرپاشا مردانه 220000
512 PASHA کارتير پاشا مردانه 300000
513 Gucci Flora گوچي فلورا زنانه 300000
514 Gucci Flora گوچي فلورا زنانه 250000
515 Miss dior CHERIE EDP ميس ديور شري زنانه 320000
516 Euphoria Intense ايفوريا اينتنس مردانه 200000
517 Euphoria Intense ايفوريا اينتنس مردانه 320000
518 Guilty For Men گوچي گيلتي مردانه مردانه 250000
519 Eau de Lacoste L.12.12 Bleu لاگوست آبي L.12 مردانه 270000
520 Boss Orange for Men بوس اورنج مردانه 240000
521 L'Eau سي اچ L'Eau زنانه 270000
522 Custom کاستوم مردانه 240000
523 Incanto اينکانتو زنانه 300000
524 Flower bomb فلاور بمب زنانه 320000
525 Fahrenhight aqua فارنهايت آکوا مردانه 310000
526 ALIEN الين زنانه 370000
527 RAZEGHI رازقي زنانه/مردانه 1000000
528 TRESOR MIDNIGHT ROSE ميدنايت رز زنانه 290000
529 DAHLIA NOIR وري اريستيبل زنانه 240000
530 CK ONE SHOCK FOR HIM سي کي وان شوک مردانه 240000
531 CK ONE SHOCK FOR HER سي کي وان شوک زنانه زنانه 240000
532 DECIBEL آزارو دسيبل مردانه 270000
533 LOVERDOSE لاور دوز زنانه 270000
534 OH LOLA اولالا زنانه 270000
535 VALENTINA ولنتينو زنانه 250000
536 PRADA CANDY پرادا کندي زنانه 240000
537 KOKORICO کوکوريکو مردانه 260000
538 ESPECIALLY ESCADA اسکادا اسپشيال زنانه 240000
539 212 VIP MEN 212 وي آي پي مردانه مردانه 270000
540 L'HOMME LIBRE لهوم ليبق مردانه 250000
541 WOOD MEN وود مردانه مردانه 300000
542 WOOD MEN وود مردانه مردانه 210000
543 WOOD WOMAN وود زنانه زنانه 310000
544 WOOD WOMAN وود زنانه زنانه 210000
545 Euphoria ايفوريا زنانه 215000
546 Chance چانس زنانه 215000
547 Versace pour homme ورساچه پور هوم مردانه 330000
548 Blue For man بلو فور من مردانه 190000
549 stil استيل زنانه 285000
550 rose رز زنانه/مردانه 145000
551 YELLOW DIAMOND يلو دايمون زنانه 270000
552 BLACK XS L’EXCES HOMME بلک اکس اس مردانه 270000
553 Black XS بلک ايکس اس زنانه 270000
554 L’AVANT GARDE لاوانت مردانه 270000
555 FROZEN COLOGNE LA NUIT DE L’HOMME فروزن مردانه 260000
556 SPICE BOMB اسپايس بمب مردانه 260000
557 DIESEL TATOO ديزل تاتو مردانه 240000
558 BOSS SPORT بوس اسپورت مردانه 270000
559 Versense ورسنس زنانه 330000
560 VIVA LA JUICY ويوا لا جويسي جوسي کوتور زنانه 320000
561 PLAY SPORT پلي اسپورت مردانه 240000
562 GIO ESSENZIA جيو اسنزا مردانه 250000
563 AZZARO POUR HOMME L’EAU آزارو پور هوم مردانه 270000
564 SIGNORINA سيگنورينا زنانه 270000
565 DIOR ADDICT be Iconic Eau Sensuelle ديور ادکت زنانه 270000
566 DOT دات زنانه 250000
567 MADEMOISELLE RICCI مادمازل ريچي زنانه 245000
568 THE ONE SPORT FOR MEN د وان اسپورت مردانه مردانه 240000
569 Rock in Rio Escada with Vanilla & Raspberry راک اين ريو زنانه 320000
570 Lacoste L12.12 Blanc لاگوست بلانچ L12 مردانه 320000
571 Tom Ford Noir تام فورد نوير مردانه 600000
572 Axe Dark اکس دارک مردانه 360000
573 aventus اونتوس مردانه 390000
574 Pleats please پيليتز پليز زنانه 240000
575 Omnia carol امنيا کارول قرمز زنانه 270000
576 Armani code ultimate آرماني کد آنليميد زنانه 250000
577 Manifesto منيفيستو زنانه 260000
578 La vie est belle لاويا بل زنانه 260000
579 lady GAGA Femme ليدي گاگا زنانه 250000
580 Azzaro pou homme night time ويزيت زنانه مردانه 270000
581 Gucci premiere گوچي پريمير زنانه 270000
582 someday سام دي زنانه 240000
583 polo sport پلو اسپرت مردانه 220000
584 ch sport سي اچ اسپورت مردانه 260000
585 eros versace اروس ورساچه مردانه 260000
586 JOUR ژوق زنانه 240000
587 RED POWER رد پاور مردانه 220000
588 FLASH جي مي چو زنانه 260000
589 EAU DE LACOSTE لاگوست زنانه 260000
590 Flower bomb فلاور بامب مردانه 270000
591 Incanto اينکانتو زنانه 270000
592 NINAL’EAU نينا زنانه 245000
593 EAU DE NUIT POUR HOMME نيوت پور هوم مردانه 270000
594 DIOR HOMME COLOGNE مردانه 270000
595 BLACK AFGHAN بلک افغانو مردانه 550000
596 Nude نود ريحانا زنانه 250000
597 james bond 007 جميز باند مردانه 210000
598 Eau de Lacoste L;12.12 Noir لاگوست نوير مردانه 270000
599 Invictus اينوکتوس مردانه 250000
600 Just Cavalli جاست کاوالي زنانه 250000
601 Daisy sunshine سان شاين زنانه 250000
602 LOVERDOSE tatto لاور دوز تاتو زنانه 215000
603 polo red پلو قرمز مردانه 220000
604 SI سي زنانه 280000
605 BRIT RHYTHM بريت ريتم مردانه 260000
606 victoria secret ويکتوريا سکريت زنانه 210000
607 riogalow ريو گلو زنانه 210000
608 THE GAME د گيم زنانه 240000
609 White Musk Smoky Rose بادي شاپ مردانه 245000
610 Black XS potion for her بلک ايکس پوشن زنانه 270000
611 MOLECULE مولکول زنانه/مردانه 4500000
612 ALDO آلدو زنانه/مردانه 2600000
613 M7 ام سون مردانه 260000
614 BALDESSARINI بالدار ساريني مردانه 210000
615 BLUE BY CHANEL بلو شانل مردانه 500000
616 212 Sexy 212 سکسي زنانه 500000
617 chance tender چنل تندر زنانه 360000
618 GUCCi BY GUCCI گوچي باي گوچي مردانه 480000
619 SILVER MOUNTAIN WATER سيلور مونتاين واتر مردانه 500000
620 CH m سي اچ مردانه مردانه 390000
621 Jasmin Noir جاسمين نوير زنانه 430000
622 elle اله زنانه 410000
623 GUCCi BY GUCCI SPORT گوچي باي گوچي اسپورت مردانه 350000
624 BALDESSARINI بالدار ساريني مردانه 500000
625 M7 ام سون مردانه 400000
626 La vie est belle لاويابل زنانه 490000
627 HAPPY هپي زنانه 370000
628 GUILTY گوچي گيلتي زنانه 390000
629 Hot water هات واتر مردانه 340000
630 HUGO JUST DIFFERENT هوگو جاست ديفرنت مردانه 440000
631 Burberry London for men باربري لندن مردانه مردانه 320000
632 TRESOR MIDNIGHT ROSE ترزور ميدنايت رز زنانه 450000
633 DIOR HOMME COLOGNE ديور هوم کلون مردانه 390000
634 INVICTUS اينوکتوس مردانه 410000
635 Coco Mademoiselle کوکو شانل زنانه 450000
636 Allur sport cologne آلورا اسپورت کلوژن مردانه 430000
637 si سي زنانه 500000
638 Pour un homme پور آن هوم مردانه 285000
639 black code Men بلک کد مردانه مردانه 410000
640 LADY MILLION ليدي ميليون زنانه 340000
641 Absolutely irresistible ابسولوت ايريسيتيبل زنانه 380000
642 Polo year 1980 پلو 1980 مردانه 410000
643 F for FASCINATING اف زنانه 390000
644 RICCI RICCI ريچي ريچي زنانه 490000
645 Ange ou demon le secret انجوا دمون ل سکرت زنانه 430000
646 fuel for life deisel فيول لايف ديزل مردانه 400000
647 armani cod feeme آرماني کد زنانه 430000
648 212 VIP M 212 وي آي پي مردانه مردانه 330000
649 Gentlemen Only Intense جنتلمن انلي اينتنس مردانه 250000
650 Boss Unlimited بوس آنليميتيت مردانه 250000
651 bulgari man بولگاري من مردانه 335000
652 azzaro legend آزارو لجند مردانه 450000
653 Black XS potion for her بلک ايکس اس پوشن زنانه 460000
654 Bonbon بن بن زنانه 260000
655 Habit Rouge هبيت رژ مردانه 260000
656 MY ماي باربري زنانه 400000
657 polo red پلو رد مردانه 400000
658 Eau d'Orange Verte Hermes اورنج هرمس زنانه/مردانه 420000
659 love story chloe لاو استور کلوهه زنانه 220000
660 Black opium بلک اوپيوم زنانه 280000
661 Jeu d'Amour ژداموق زنانه 270000
662 Bulgari Man in Black بولگاري من بلک مردانه 270000
663 Nuit d'issey ايسي مياکه نيوت مردانه 240000
664 Live لايو زنانه 260000
665 Burberrys sport men باربري اسپورت من مردانه 270000
666 Burberrys sport w باربري اسپورت زنانه زنانه 240000
667 ange demon le secret آنجژدمو لسکرت زنانه 430000
668 Very Irresistible l'intense وري اريستيبل اينتنس زنانه 440000
669 L'instant de Guerlain لانيستانت مردانه 440000
670 Ange ou Demon آنژدمو مشکي زنانه 400000
671 Grey Vetiver گري ويتر مردانه 460000
672 INTERLUDE اينتر لود آمواج زنانه 1100000
673 aventus اونتوس مردانه 2400000
674 Aqva Divina آکوا ديوينا زنانه 310000
675 euphoria gold ايفوريا گلد مردانه 350000
676 Nuit Trésor لانويي ترزور زنانه 330000
677 Iris Poudre ايريش پور ور زنانه 1800000
678 The Night د نايت زنانه/مردانه 1800000
679 Galloway Parfums de Marly for women and men گالوي زنانه/مردانه 450000
680 legend

http://www.drnilforoushzadeh.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=2547
http://www.drnilforoushzadeh.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=2556

http://www.zibasho.com/archives/2923

http://www.tebyan.net/newmobile.aspx/index.aspx?pid